معرفی سامانه رسام مگ

رسام مگ، افزایش سریع و مطمئن دانش صندوق‌های سرمایه‌گذاری برای همه

در حال حاضر در حدود 145 هزار میلیارد تومان متعلق به بیش از 2.1 میلیون نفر توسط بیش از 200 صندوق‌ سرمایه‌گذاری مدیریت می¬شود. این صندوق‌ها روز به روز بیشتر مورد توجه و اقبال سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرند و بنابراین نیاز به ایجاد منابع موثق اطلاعاتی و همچنین امکانات پیشرفته تحلیلی برای این صندوق‌ها وجود دارد. همچنین برای ورود آگاهانه بخش بیشتری از جامعه به این صندوق‌ها نیاز به محتوای مناسب آموزشی استاندارد وجود دارد.

شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت در سالهای گذشته بخش عمده‌ای از ماموریت خود را بهبود زیرساخت های اطلاعاتی و افزایش شفافیت اطلاعاتی پیرامون صندوق‌های سرمایه‌گذاری قرار داده و در همین رابطه یکی از محصولاتی را که طراحی کرده سامانه رسام مگ به نشانی mag.rasamfunds.com است.

ماموریت این سایت آموزش جامع مطالب مرتبط با صندوق‌های سرمایه‌گذاری وکمک به فرهنگ‌سازی و آموزش این حوزه است و امکانات کاملی را برای کمک به سرمایه‌گذاران بالفعل و بالقوه صندوق‌های سرمایه‌گذاری فراهم نموده است.

رسام مگ تلاش می‌کند و با دسته‌بندی و انتشار تخصصی اخبار مربوط به صندوق‌های سرمایه‌گذاری و فرآهم کردن بستری ویژه برای علاقه‌مندان به این حوزه، گامی مهم در جهت گسترش فرهنگ سرمایه‌گذاری فرآهم کند.

در ادامه خلاصه ای از امکانات این سایت ارائه می‌گردد:

  • جدیدترین اخبار حوزه صندوق های سرمایه‌گذاری و همچنین جدیدترین مطالب منتشر شده در رسانه‌های دیگر
  • معرفی کتاب‌ها و انتشار مقالات مرتبط با حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری
  • تحلیل‌ و یادداشت متخصصین رسام مگ در مورد عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری
  • مجموعه جامعی از قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری
  • محتوای آموزشی در مورد فعالیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری و روش‌های گزینش و تحلیل و سرمایه‌گذاری در آنها بویژه برای سرمایه‌گذاران مبتدی
  • گزارش‌های تحلیلی و کارشناسی برای دوره‌های هفتگی، ماهانه، شش‌ماهه و سالانه
  • ارائه انواع کلیپ‌های ویدئویی، بولتن‌های خبری و کلیپ‌های آموزشی