پربازده‌ترین صندوق‌های سرمایه گذاری در خردادماه ۱۳۹۹

news-date

تاریخ انتشار: ۱۱ تیر, ۱۳۹۹

در این مقاله به بررسی پربازده‌ترین صندوق‌های سرمایه گذاری در خردادماه ۱۳۹۹ می‌پردازیم. با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه­‌گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند. سامانه هوشمند رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه‌گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان خرداد ماه ۱۳۹۹، برترین صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را بر …

پربازده‌ترین صندوق‌های

در این مقاله به بررسی پربازده‌ترین صندوق‌های سرمایه گذاری در خردادماه ۱۳۹۹ می‌پردازیم. با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه­‌گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند. سامانه هوشمند رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه‌گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان خرداد ماه ۱۳۹۹، برترین صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را بر اساس سامانه رسام مشخص کرده است.

به گزارش مجله خبری صندوق‌های سرمایه‌گذاری (رسام مگ)؛ در حال حاضر بیش از ۲۰۰ صندوق سرمایه‌­گذاری در رشته­‌های گوناگون و گروه­‌های متفاوت، مشغول به فعالیت هستند و منابع مالی تحت مدیریت آن‌ها نزدیک به ۱۵۵ هزار میلیارد تومان است. همین امر شناسایی بهترین صندوق یا صندوق‌های سرمایه­‌گذاری برای عموم مردم دشوار، پیچیده و زمان­‌بر ساخته است.

با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه ­گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند. سامانه هوشمند رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان خرداد ۱۳۹۹، برترین صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را بر اساس سامانه رسام مشخص کرده است. صندوق­‌های حائز بیشترین امتیاز در سه طبقه اصلی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شامل صندوق‌های با درآمدثابت، صندوق‌های سهامی و صندوق‌های مختلط، به شرح زیر بوده است:

صندوق با درآمد ثابت

رتبه نام صندوق نام مدیر
اول گسترش فردای ایرانیان  کارگزاری بانک آینده
دوم مشترک گنجینه الماس پایدار سبدگردان الماس
سوم مشترک کارگزاری کارآفرین کارگزاری بانک کارآفرین
چهارم اندوخته پایدار سپهر تامین سرمایه سپهر
پنجم مشترک صنعت و معدن کارگزاری بانک صنعت و معدن
ششم مشترک اندیشه فردا مشاور سرمایه کذاری ارزش پرداز آریان
هفتم توسعه سرمایه نیکی مشاور سرمایه گذاری نیکی گستر
هشتم مشترک صبای هدف سبدگردان هدف
نهم پاداش سرمایه بهگزین سبدگردان پاداش سرمایه
دهم آتیه ملت تأمین سرمایه بانک ملت

 

صندوق مختلط

رتبه نام صندوق نام مدیر
اول تجربه ایرانیان کارگزاری بانک آینده
دوم مختلط گوهر نفیس تمدن تامین سرمایه تمدن
سوم مشترک امین آوید کارگزاری امین آوید
چهارم ارمغان یکم ملل سبدگردان پاداش سرمایه
پنجم کارگزاری بانک تجارت کارگزاری بانک تجارت

 

صندوق های سهامی

رتبه نام صندوق نام مدیر
اول سهام بزرگ کاردان تامین سرمایه کاردان
دوم همیان سپهر تامین سرمایه سپهر
سوم مشترک یکم سامان کارگزاری بانک سامان
چهارم سپهر اول کارگزاری بانک صادرات کارگزاری بانک صادرات
پنجم مشترک نقش جهان سبدگردان سرآمد بازار
ششم مشترک شاخصی کارآفرین کارگزاری بانک کارآفرین
هفتم مشترک کاریزما سبدگردان کاریزما
هشتم بانک توسعه تعاون کارگزاری بانک رفاه کارگران
نهم گنجینه رفاه کارگزاری بانک رفاه کارگران
دهم زرین پارسیان تامین سرمایه لوتوس پارسیان

 

شایان ذکر است که رتبه‌بندی فوق بر اساس امتیاز‌دهی به معیارهای ۱۵ ‌گانه مربوط به فعالیت و عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری براساس مدل انحصاری شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت حاصل شده که به صورت دوره‌ای به‌روز می‌گردد. شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت در جهت ارتقای شفافیت صنعت صندوق­‌های سرمایه‌‌گذاری و کمک به تصمیم‌گیری بهتر سرمایه­‌گذاران، سامانه هوشمند رتبه‌بندی صندوق‌های سرمایه‌گذاری را ایجاد نموده و بدون هیچ‌گونه تورش و جانبداری صندوق‌های برتر را معرفی می‌نماید. لازم به ذکر است که رتبه‌بندی ارائه شده بر اساس ویژگی­‌های ساختار صندوق­‌ها و عملکرد گذشته آنها ارائه شده و تضمینی برای بازدهی بیشتر صندوق­‌های اشاره شده در آینده نمی‌باشد.

 

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد