آغاز پذیره‌نویسی صندوق جسورانه پارتیان

news-date

تاریخ انتشار: ۱۱ دی, ۱۳۹۸

پذیره‌نویسی واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه پارتیان در بازار نهادهای نوین مالی فرابورس، از ده دی‌ماه آغاز شده و تا ۱۸ دی‌ماه ادامه خواهد یافت.

پذیره‌نویسی واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه پارتیان در بازار نهادهای نوین مالی فرابورس، از ده دی‌ماه آغاز شده و تا ۱۸ دی‌ماه ادامه خواهد یافت.

حوزه فعالیت این صندوق شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری مالی (فین‌تک) و زیست‌فناوری است.

سرمایه این صندوق ۲۰۰ میلیارد ریال بوده و ۱۵ درصد از مبلغ هر واحد سرمایه‌گذاری، در زمان پذیره‌نویسی و مابقی آن طی ۳ سال توسط سرمایه‌گذاران تأدیه می‌گردد.

پارتیان هفتمین صندوق جسورانه‌ بازار بورس است و مدیریت صندوق را شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت بر عهده دارد؛ این در حالی است که این صندوق، بر اساس اساس‌نامه و امیدنامه خود، مجاز به سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌هایی است که در بورس عرضه نشده‌اند.

در واقع، شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت، کارگزاری گنجینه سپهر پارت و یک شخص حقیقی، مؤسسین صندوق را تشکیل می‌دهند.

شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت (سهامی‌خاص)، به‌شناسه‌ی ملی ۱۰۳۲۰۸۷۴۳۳۴ و شماره‌ی ثبت ۴۳۹۷۶۳ مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۵ با سرمایه پنجاه میلیارد ریال، نزد اداره‌ی ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران با هدف كمك به توسعه و گسترش بازار سرمایه كشور و با بهره‌گیری از دانش و تخصص روز، تاسیس و در بازار سرمایه ایران به عنوان یک شرکت پردازش اطلاعات مالی در بازارهای مالی ایران فعالیت می‌کند.

پارت با تکیه بر گروهی از بهترین متخصصین حوزه‌ی مالی و فناوری اطلاعات کشور، می‌کوشد زمینه‌ساز ارائه خدماتی نوین در بازار سرمایه ایران باشد. بدین منظور طراحی و انتشار شاخص‌ها و معیارهایی برای سنجش بهتر موقعیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه ایران، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای قدرتمند بر پایه‌ی اطلاعات مالی و ایجاد بانک اطلاعات جامع مالی به منظور گردآوری و پردازش داده‌های اثرگذار بر تصمیم سرمایه‌گذاران از اهداف اصلی پارت می باشند. در این راستا با كمك دست اندركاران بازارهای مالی ایران، داده‌های متنوع از دیدگاه‌های گوناگون گردآوری خواهد شد و پس از پردازش به صورت‌های مختلف در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. پارت طیف متنوعی از سرمایه‌گذاران، از افرادی با حداقل دانش سرمایه‌گذاری تا متخصصین بازار سرمایه را به‌عنوان مشتریان خود در نظر گرفته و می‌کوشد نیاز هر گروه را به نحو شایسته پاسخ گوید.

جسورانه پارتیان

 

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد