درج صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله بذر امید آفرین در بورس

news-date

تاریخ انتشار: ۱۸ آبان, ۱۳۹۸ - آخرین بروز رسانی : ۱۸ آبان, ۱۳۹۸

به گزارش رسام مگ طبق آخرین اخبار صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله بذر امید آفرین جهت سرمایه‌گذاری در سهام با نماد «بذر» در فهرست صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج ‌شد. براساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله بذر امید آفرین جهت سرمایه‌گذاری در سهام از امروز( ۱۴ آبان) با نماد «بذر» …

به گزارش رسام مگ طبق آخرین اخبار صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله بذر امید آفرین جهت سرمایه‌گذاری در سهام با نماد «بذر» در فهرست صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج ‌شد.

براساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران، صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله بذر امید آفرین جهت سرمایه‌گذاری در سهام از امروز( ۱۴ آبان) با نماد «بذر» در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج ‌شد.
شایان ذکر است مجوز تاسیس این صندوق در تاریخ ۱۲ آذر سال ۹۲ صادر شد و صندوق به روش صدور و ابطال فعالیت می‌کرد؛ اما بر اساس مجوز ۲۲ مهرماه امسال سازمان بورس و اوراق بهادار، نوع صندوق از صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر صدور و ابطال به صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) تغییر یافت.
مدیر و بازارگردان این صندوق شرکت تامین سرمایه امید است.

موسسان آن تامین سرمایه امید و یک شخص حقیقی بوده و متولی صندوق موسسه حسابرسی فریوران راهبرد است.
این صندوق در نظر دارد تا حداکثر ۷۰۰ میلیون واحد سرمایه‌گذاری داشته باشد که تعداد ۶۹۹ میلیون و ۹۰۰ هزار واحد آن به عنوان واحدهای عادی در نظر گرفته شده است.

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد