صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت نوویرا توسط شرکت سبدگردان نوویرا تاسیس شد

news-date

تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور, ۱۳۹۸

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت نوویرا توسط شرکت سبدگردان نوویرا تاسیس شد. این صندوق از نوع صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال بوده و به صورت ماهانه سود تقسیم می‌کند. نرخ سود پیش بینی سالانه این صندوق ۱۹ درصد است و وجوه خود را فقط در اوراق بهادار با درآمد ثابت شامل اوراق مشارکت، اوراق …

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت نوویرا توسط شرکت سبدگردان نوویرا تاسیس شد. این صندوق از نوع صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال بوده و به صورت ماهانه سود تقسیم می‌کند. نرخ سود پیش بینی سالانه این صندوق ۱۹ درصد است و وجوه خود را فقط در اوراق بهادار با درآمد ثابت شامل اوراق مشارکت، اوراق اجاره، اوراق بهادار رهنی و گواهی‌های سپرده منتشرشده توسط بانک‌ها و مؤسسات مالی دارای مجوز از سوی بانک مرکزی و سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری می‌کنند.

پذیره نویسی از روز شنبه ۲۳ شهریورماه تا روز یکشنبه ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۹۸ می‌باشد.

شرکت سبدگردان نوویرا به عنوان رکن مدیر این صندوق ایفای نقش می‌کند. این شرکت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ مجوز تأسیس خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دریافت کرده است و در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران، با سرمایه اسمی بیست میلیارد ریال ثبت شده است. مجوز فعالیت شرکت سبد گردان نو ویرا به شماره ۱۲۱/۳۰۰۱۶ توسط سازمان بورس اوراق بهادار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ صادر شده است.

معنی لغوی نوویرا

نوویرا از دو کلمه نو و ویرا تشکیل شده که کلمه نو به معنی تازه و کلمه ویرا به معنی اشتیاق بی پایان برای یادگیری است.

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد