جدیدترین رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری بر اساس سامانه رسام

news-date

تاریخ انتشار: ۶ اسفند, ۱۳۹۷ - آخرین بروز رسانی : ۶ اسفند, ۱۳۹۷

ا استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه­‌گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند. سامانه هوشمند رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه‌گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان بهمن ماه ۱۳۹۷، برترین صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را بر اساس سامانه رسام مشخص کرده است.

جدیدترین رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری

(رسام مگ) گزارش می دهد: طبق جدیدترین رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری بر اساس سامانه رسام در حال حاضر بیش از ۲۰۰ صندوق سرمایه‌­گذاری در رشته­‌های گوناگون و گروه­‌های متفاوت، مشغول به فعالیت هستند و منابع مالی تحت مدیریت آن‌ها نزدیک به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است. همین امر شناسایی بهترین صندوق یا صندوق‌های سرمایه­‌گذاری برای عموم مردم دشوار، پیچیده و زمان­‌بر ساخته است.

با استفاده از سیستم رتبه‌بندی صندوق‌ها، مردم به آسانی می­‌توانند صندوق‌­های مناسب جهت سرمایه ­گذاری را متناسب با بودجه و اهداف خود انتخاب نمایند. سامانه هوشمند رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۷، برترین صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری را بر اساس سامانه رسام مشخص کرده است. صندوق­‌های حائز بیشترین امتیاز در سه طبقه اصلی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شامل صندوق‌های با درآمدثابت، صندوق‌های سهامی و صندوق‌های مختلط، به شرح زیر بوده است:

صندوق‌های با درآمد ثابت

صندوق‌های مختلط

صندوق‌های سهامی

امین آشنا ایرانیان مختلط گوهر نفیس تمدن مشترک نقش جهان
گسترش فردای ایرانیان مشترک گنجینه مهر فیروزه موفقیت
ارزش آفرین گلرنگ تجربه ایرانیان سهم آشنا
مشترک گنجینه الماس پایدار مشترک کوثر ثروت آفرین تمدن
توسعه سرمایه نیکی کارگزاری بانک تجارت مشترک افق
دوم اکسیر فارابی مشترک نوید انصار
مشترک فراز اندیش نوین مشترک ذوب آهن نوویرا
ارزش آفرینان دی گنجینه رفاه
آرمان کارآفرین مشترک دماسنج
پاداش سرمایه بهگزین اندیشه خبرگان سهام

شایان ذکر است که جدیدترین رتبه­‌بندی صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری بر اساس سامانه رسام طبق امتیاز‌دهی به معیارهای ۱۵ ‌گانه مربوط به فعالیت و عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری براساس مدل انحصاری شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت حاصل شده که به صورت دوره‌ای به‌روز می‌گردد. شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت در جهت ارتقای شفافیت صنعت صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری و کمک به تصمیم‌گیری بهتر سرمایه­‌گذاران، سامانه هوشمند رتبه‌بندی صندوق‌های سرمایه‌گذاری را ایجاد نموده و بدون هیچ‌گونه تورش و جانبداری صندوق‌های برتر را معرفی می‌نماید. لازم به ذکر است که رتبه‌بندی ارائه شده بر اساس ویژگی­‌های ساختار صندوق­‌ها و عملکرد گذشته آنها ارائه شده و تضمینی برای بازدهی بیشتر صندوق­‌های اشاره شده در آینده نمی‌باشد.

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد