عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت کارگزاری تدبیرگران فردا

news-date

تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ - آخرین بروز رسانی : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷

این نهاد مالی ۵ صندوق به ارزش ۴،۵۷۶ میلیارد ریال را تحت مدیریت خود دارد.

کارگزاری تدبیرگران فردا در سال ۱۳۸۴ با شماره ۸۰۱۵ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است و در حال حاضر سرمایه شرکت ۴۰۰ میلیارد ریال می‌باشد. همچنین این کارگزاری دارای رتبه “الف” در بین کارگزاران بورس اوراق بهادار می‌باشد.

این نهاد مالی ۵ صندوق به ارزش ۴،۵۷۶ میلیارد ریال را تحت مدیریت خود داردکه عملکرد آن‌ها در تاریخ ۱۶ مردادماه سال ۱۳۹۷ در جدول زیر آورده شده است:

ردیف نام صندوق‌های
تحت مدیریت
نوع
صندوق
بازده هفتگی
(درصد)
بازده ماهانه
(درصد)
بازده سه‌ماهه
(درصد)
بازده سالانه
(درصد)
خالص ارزش دارایی
(میلیارد ریال)
۴ مشترک سپهر تدبیرگران با درآمد ثابت ۰٫۵ ۱٫۷ ۵٫۲ ۲۱٫۱ ۳,۶۸۱
۲ امین تدبیرگران فردا قابل معامله سهامی ۷٫۳ ۱۷٫۸ ۳۳٫۲ ۴۷٫۲ ۲۶۴
۱ اختصاصی بازارگردانی تدبیرگران فردا بازارگردانی ۳٫۵ ۱۴٫۱ ۵۳٫۵ ۴۹٫۷ ۲۴۵
۵ نیکوکاری ایتام برکت مختلط ۵٫۳ ۱۴٫۰ ۲۹٫۷ ۴۴٫۰ ۲۲۹
۳ مشترک تدبیرگران فردا سهامی ۹٫۲ ۲۱٫۵ ۵۹٫۷ ۷۸٫۵ ۱۵۷

 

اطلاعات تکمیلی در مورد صندوق‌های فوق

۱- مشترک سپهر تدبیرگران

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک با درآمد ثابت و با تضمین سود سپهر تدبیرگران در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۱ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤ ، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ۱۱۲۱۷ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. مدیریت دارایی های صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد. ضامن صندوق پرداخت وجوه سرمایه گذران حداکثر ٧ روز پس از ارایه درخواست ابطال را ضمانت کرده است.

۲- امین تدبیرگران فردا

صندوق سرمایه‌گذاری امین تدبیرگران فردا در تاریخ ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤ ، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ۱۱۲۶۰ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. مدیریت دارایی های صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد. ضامن صندوق پرداخت وجوه سرمایه گذران حداکثر ٧ روز پس از ارایه درخواست ابطال را ضمانت کرده است.

۳- اختصاصی بازارگردانی تدبیرگران فردا

“صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی تدبیرگران فردا” به منظور تسهیل اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم قانون اساسی مصوب آذرماه سال ۱۳۸۴، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ تحت شماره ۴۱۷۴۲ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۷۹۳۳۱۰ نزد مرجع ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تهران ثبت شده و به عنوان نهاد مالی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ تحت شماره ۱۱۵۱۱ نزد سازمان بورس به ثبت رسیده است.

۴- نیکوکاری ایتام برکت 

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری ایتام برکت در تاریخ ۱۳۹۳/۱۰/۳۰ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤ ، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ۱۱۳۰۴ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. مدیریت دارایی های صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد. ضامن صندوق پرداخت وجوه سرمایه گذران حداکثر ٧ روز پس از ارایه درخواست ابطال را ضمانت کرده است.

۵- مشترک تدبیرگران فردا

صندوق سرمایه‌گذاری تدبیرگران فردا در تاریخ ۱۳۸۹/۰۸/۰۳ با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار (سبا) به عنوان صندوق سرمایه گذاری موضوع بند ٢٠ ماده ١ قانون بازار اوراق بهادار مصوب آذر ماه سال ١٣٨٤ ، فعالیت خود را آغاز کرد. این صندوق با شماره ۱۰۸۰۱ نزد سبا به ثبت رسیده است. عملکرد این صندوق بر اساس مفاد اساسنامه و امیدنامه و در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه است. فعالیت این صندوق تحت نظارت سبا انجام شده و متولی صندوق نیز به طور مستمر فعالیت آن را زیر نظر دارد. مدیریت دارایی های صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد. ضامن صندوق پرداخت وجوه سرمایه گذران حداکثر ٧ روز پس از ارایه درخواست ابطال را ضمانت کرده است.

ثبت نظر شما
comments

دیدگاهتان را بنویسید

نظرات کاربران

آخرین رویداد